صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۰۹:۰۸
۸ فروردین ۱۴۰۲
خودرو ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - 3:48 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

ارائه خدمات امدادي رايگان به خودروهاي توليدي كمتر از ۵ سال گروه سايپا

مديرعامل سايپايدك اعلام كرد: تمامی هزینه‌های امدادي خودرو‌های دوره گارانتي گروه سايپا و خودروهايي که کمتر از پنج سال عمر دارند در طرح خدمات و امداد نوروزی۹۸ گروه سايپا رایگان است.

ماد نیوز – بهزاد پناهي مديرعامل سايپايدك در آيين آغاز به كار طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ گروه سایپا گفت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش گروه سایپا در ایام نوروز، ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفر‌های نوروزی است و تمامي پایگاه‌ها و واحد‌های امدادی گروه سايپا در جاده‌های سراسر کشور خدمات امدادي به مشتریان ارائه خواهند داد.

وی افزود: شبکه خدمات پس از فروش گروه سایپا جهت اجراي مطلوب طرح خدمات و امداد نوروزی۹۸ از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۶ فروردين ۹۸ با تمام توان بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه خواهد داد.

پناهی خاطرنشان کرد: در طرح امداد و خدمات نوروزی ۹۸ گروه سایپا، ۱۱ دفتر منطقه‌ای و ۲۰ انجمن صنفی نمایندگی‌هاي گروه سايپا در سراسر كشور، وظیفه کنترل و نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها و واحد‌های امدادی را بر عهده دارند و بیش از يكهزار و ۷۰۰ امدادگر در طول طرح مشغول خدمات رساني به مشتريان و امدادخواهان خواهند بود.

مديرعامل سايپايدك اعلام كرد: مالكان خودروهاي گروه خودروسازی سایپا در صورت بروز مشکل در حین سفرهاي نوروزي، می‌توانند با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند و از خدمات امدادي و تعميرگاهي نمايندگي هاي كشيك اين طرح در ايام نوروز برخوردار شوند.

پناهي گفت: در اين طرح به تمامي خودروهايي كه نياز به امداد دارند، خدمات امدادي ارائه خواهد شد ولي اولويت با خودروهاي توليدي گروه خودروسازي سايپا است.

گفتني است طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ گروه خودروسازی سایپا از ۲۵ اسفند ۹۷ آغاز  و تا ۱۶ فروردین ۹۸ در تمامي جاده هاي کشور اجرا مي شود.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *