صفحه نخست  |  تماس با ما  |  آرشیو  |  نظرسنجی  آب و هوا  |  اوقات شرعی  | پیوندها

۱۴:۲۴
۱۹ بهمن ۱۴۰۱
کرمانشاه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - 8:06 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

برنامه نیازهای استان در حوزه مدرسه سازی از پیش تعریف و مشخص شود  

بهمن امیری‌مقدم گفت: در سفر رییس جمهور به استان، بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای حوزه آموزش و پرورش مصوب شده است؛ ۵۵ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات و ۳۵ میلیارد تومان هم برای جمع آوری مدارس کانکسی اختصاص یافته است.  

به گزارش ماد، استاندار کرمانشاه در بیست و چهارمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان کرمانشاه که در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد؛ عنوان کرد: خیرین مدرسه ساز نزد خداوند، عزیز و صاحب مقام خاص هستند.

 

وی افزود: از درون این مدارس انسان های بزرگی در کسوت مهندس، پزشک، معلم و … به عنوان خدمتگزار جامعه پرورش می‌یابند.

 

وی خیرین کرمانشاهی را یک مجموعه فعال و پویا در کشور در امر مدرسه سازی دانست و گفت: باید فرهنگ مدرسه سازی به عنوان یک کار ماندگار را بیش از گذشته به جامعه معرفی کنیم.

 

بهمن امیری‌مقدم گفت: خیرین مدرسه ساز از مال خود برای ارتقای انسان ها استفاده می کنند و این کار ارزشمند جای تقدیر و افتخار بسیار دارد.

 

مدیریت ارشد استان با تاکید بر ضرورت رفع موانع پیش روی خیرین مدرسه ساز عنوان کرد: مديري که در مسیر خیرین سنگ اندازی کند، برای من بی اعتبار خواهد داشت و همه باید به این عزیزان در اجرای کارهای خیرخواهانه کمک کنند.

 

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: با تلاش هایی که در دوران جمهوری اسلامی صورت گرفته، وضعیت کنونی شهر جوانرود با سال‌های پیش از انقلاب قابل مقایسه نیست و این پیشرفت ها باید برای مردم تبیین شود‌.

 

استاندار کرمانشاه در پایان مراسم هم از خیران مدرسه ساز استان با اهدای لوح تجلیل کرد

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *